jezyk polski   english language
  • 1.jpgZdjęcie przykładowe
  • 2.jpgZdjęcie przykładowe
  • 3.jpgZdjęcie przykładowe
  • 4.jpgZdjęcie przykładowe
  • 5.jpgZdjęcie przykładowe
  • 6.jpgZdjęcie przykładowe
1 2 3 4 5 6

Oferta dot Produkty

Produkty...


Smoke Buster

Jeżeli macie dosyć zadymionych toalet i innych pomieszczeń użyteczności publicznej, jeżeli chcecie mieć pewność, że pomimo zakazów nikt w danym pomieszczeniu nie pali, to urządzenie Smoke Buster jest właśnie dla Was. Szereg innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w czujniku dymu papierosowego Smoke Buster sprawia, iż urządzenie jest bardzo skuteczne i błyskawicznie reaguje na pojawiający się dym papierosowy. Niewątpliwą zaletą czujnika jest jego zdolność do samoadaptacji, czyli automatycznego dostosowywania się do warunków, panujących w danym pomieszczeniu. Ponadto przyszły użytkownik ma możliwość indywidualnego skonfigurowania urządzenia, w zależności od swoich potrzeb oraz ustawienia czułości czujnika. Smoke Buster posiada również wbudowane wyjście sygnału alarmowego, a co za tym idzie możliwość zewnętrznego powiadamiania o wystąpieniu alarmu oraz zewnętrzny sygnał reset, umożliwiający jego skasowanie. Serdecznie Państwa zachęcamy do bliższego zapoznania się z czujnikiem oraz jego możliwościami. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w instrukcji obsługi urządzenia, która jest dostępna w zakładce "Do pobrania". 


H-T-PH Meter

H-T-PH Meter jest urządzeniem wielofunkcyjnym, przeznaczonym do pomiaru wilgotności, temperatury i kwasowości. Zestaw składa się z panelu sterującego wraz z podświetlanym, 2,5" wyświetlaczem LCD oraz klawiaturą membranową; sondy pomiarowej, służącej do pomiaru wilgotności i temperatury; sondy pomiarowej, przeznaczonej do pomiaru kwasowości oraz zasilacza. Oryginalny kształt, profesjonalne wykonanie oraz możliwość zastosowania urządzenia jako przenośne, bądź stacjonarne to tylko część jego zalet. Niewątpliwie zainteresuje Państwa fakt, iż istnieje możliwość wykonania sondy pomiarowej na życzenie klienta, a ponadto miernik wyposażony został w akumulator, który sprawi, że przyszły użytkownik zapomni o częstej i kosztownej wymianie baterii.


Grain Loss Meter

Głównym zadaniem miernika strat ziarna jest zredukowanie strat plonów do minimum oraz zwiększenie rentowności zbiorów. Urządzenie oferowane Państwu przez naszą firmę składa się z panelu sterującego, czujnika strat ziarna na sitach, czujnika strat ziarna na wytrząsaczach, przewodów łączeniowych oraz blach wibracyjnych. Dzięki uniwersalnej konstrukcji oraz oryginalnym rozwiązaniom miernik strat ziarna może zostać zamontowany do każdego modelu kombajnu. Duży zakres regulacji czułości czujników sprawia ponadto, iż urządzenie znajduje zastosowanie we wszystkich zbiorach ziarna (od rzepaku po kukurydzę). Oryginalny kształt, dokładność - uzyskana dzięki zastosowaniu najlepszych komponentów, wysoki stopień ochrony IP oraz niezawodność to podstawowe cechy miernika strat ziarna, do zapoznania z którym serdecznie Państwa zapraszamy.


Produkty   Produkty   Produkty  

+48 604 214 842
biuro@atm-engineering.pl

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ATM ENGINEERING, os. Czecha 33/9, 61-287 Poznań.

Prześlij mi kopię wiadomości

Wpisz kod z obrazka
© 2014 Atm Engineering. Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznań, artiworks.pl